TP-Link Deco M4(3-pack) Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Bílá 2 Vnitřní
Kód: KILTPLACC0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zabezpečení firewallem
SPI
Rodičovský zámek
Ano
QoS
Ano
DHCP klient
Ano
Přesměrování portu
Ano
DHCP server
Ano
BeamForming
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS 10.0
Příkon
Výstupní proud adaptéru
1,2 A
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Výstupní napětí adaptétu
12 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Osvědčení
Certifikáty shody
CE
Vzhled
Tlačítko reset
Ano
Počet antén
2
LED indikátory
Výkon, Status
Barva
Bílá
Typ antény
Vnitřní
Typ produktu
Síťový systém
Hmotnost a rozměry
Šířka
90,7 mm
Výška
90,7 mm
Hloubka
190 mm
Hmotnost
1,13 kg
Údaje o balení
Výška balení
353 mm
Hmotnost včetně balení
1,63 kg
Hloubka balení
235 mm
Šířka balení
160 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektor
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Počet přiložených produtků
3 kusů
Počet jednotek v ceně
3 kusů
Ethernet kabel
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
8517620000
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte je dlouhodobému působení vlhkosti.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
1167 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
802.11b
Statická IP adresa
Ano
Přístup pro hosty
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Dynamická IP adresa
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
300 Mbit/s
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
867 Mbit/s
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 6935364085179 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
| Certifikace: | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
