TP-Link Deco M4(2-pack) Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Bílá Vnitřní
Kód: KILTPLACC0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované mobilní operační systémy
iOS 13
QoS
Ano
DHCP klient
Ano
DHCP server
Ano
Zabezpečení firewallem
SPI
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Výstupní proud adaptéru
1,2 A
Vstupní proud AC adaptéru
0,4 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Výstupní napětí adaptétu
12 V
Vzhled
Tlačítko reset
Ano
Počet antén
2
Typ antény
Vnitřní
Barva
Bílá
LED indikátory
LAN, Výkon, WLAN
Hmotnost a rozměry
Hloubka
90,7 mm
Šířka
90,7 mm
Výška
190 mm
Údaje o balení
Šířka balení
365 mm
Hloubka balení
105 mm
Výška balení
241 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektor
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte je dlouhodobému působení vlhkosti.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Šifrování/zabezpečení
WPA-PSK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.382 kg |
| EAN: | 6935364084189 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
