TP-Link Deco E4 (3-pack) Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Bílá, Šedá 2 Vnitřní
Kód: KILTPLACC0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zabezpečení firewallem
SPI Firewall
Přesměrování portu
Ano
BeamForming
Ano
DHCP server
Ano
DHCP klient
Ano
Rodičovský zámek
Ano
QoS
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Výstupní proud adaptéru
0,85 A
Vstupní proud AC adaptéru
0,3 A
Výstupní napětí adaptétu
9 V
Osvědčení
Certifikáty shody
RoHS
Vzhled
Typ produktu
Síťový systém
Barva
Bílá
LED indikátory
LAN, WLAN
Typ antény
Vnitřní
Počet antén
2
Tlačítko reset
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
90,7 mm
Výška
190 mm
Šířka
90,7 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
235 mm
Hmotnost včetně balení
1,74 kg
Výška balení
160 mm
Šířka balení
353 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Napájecí konektor
Ano
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Obsah balení
Počet jednotek v ceně
3 kusů
Počet přiložených produtků
3 kusů
AC adaptér
Ano
Ethernet kabel
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85171800
Bezpečnostní upozornění
Varování
Elektronické výrobky by měly být recyklovány ve specializovaných sběrných místech elektronického odpadu.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Šifrování/zabezpečení
WPA-PSK
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Statická IP adresa
Ano
Dynamická IP adresa
Ano
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Síťové standardy
IEEE 802.11g
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
300 Mbit/s
Přístup pro hosty
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
867 Mbit/s
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
1167 Mbit/s
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.846 kg |
| EAN: | 6935364086794 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 256 mm |
| Šířka balení: | 164 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
| Certifikace: | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA,RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
