TP-Link BE3600 Síťový vysílač a přijímač Bílá 2500 Mbit/s
Kód: KILTPLREP0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Šířka pásma
0,32 GHz
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA3
Vlastnosti
Síť
Multi-Link Operation (MLO), 320 MHz Channel, 4K-QAM, Multi-RUs
Příkon
Vstupní proud
0.3 A
Typ konektoru
Typ B
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
100-240 V
Spotřeba elektrické energie
15 W
Osvědčení
Certifikáty shody
CE
Vzhled
Počet kusů v balení
1 kusů
Tlačítko reset
Ano
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
158 mm
Šířka
97 mm
Hloubka
46 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Anténa
Vysílací výkon (FCC)
30 dbm
Počet antén
2
Typ antény
Externí
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Výkon
Webové prohlížeče
Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other Java-enabled browser
Rychlost přenosu dat
2882 Mbit/s
Podporované operační systémy Windows
Windows 98SE
WPS tlačítko
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Mac
MacOS
Model
Síťový vysílač a přijímač
Přenosová rychlost sítě Ethernet
2500 Mbit/s
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 1210002601443 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 205 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 102 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
