TP-Link Archer VR400 bezdrátový router Gigabit Ethernet Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Černá
Kód: KILTPLROU0081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Technologie kabeláže
10/100/1000Base-T(X)
Typ rozhraní ethernetu LAN
Gigabit Ethernet
Přesměrování portu
Ano
Síťové standardy
IEEE 802.11b
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Aktivace portů
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Příkon
Výstupní napětí
12 V
Výstupní proud
1 A
Typ zdroje
DC
Vzhled
Typ produktu
Stolní router
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
124,6 mm
Šířka
215,6 mm
Výška
31,6 mm
Údaje o balení
Výška balení
38 mm
Hloubka balení
266 mm
Hmotnost včetně balení
580 g
Šířka balení
124 mm
Anténa
Počet antén
2
Konstrukce antény
Externí
Bezpečnost
Překlad síťové adresy (NAT)
Ano
Firewall
Ano
Filtrace
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Podpora DMZ
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Přístup pro hosty
Ano
Možnosti připojení
USB port
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
4
Počet RJ-11 portů
1
Počet portů USB 2.0
1
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Stručný návod k instalaci
Ano
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85176990
Počet kusů v balení
1 kusů
Funkce managementu
WPS tlačítko
Ano
Tlačítko reset
Ano
QoS
Ano
Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME)
Ano
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Technologie MU-MIMO
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt spotřebiče - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
WAN připojení
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ne
Typ připojení WAN
RJ-45
Slot na SIM kartu
Ne
Ethernet WAN
Ano
DSL WAN
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
300 Mbit/s
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
867 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
867 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
802.11a
Protokoly
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
DHCP server
Ano
DHCP klient
Ano
Vlastnosti DSL
VDSL2
Ano
ADSL
Ano
ADSL2+
Ano
ADSL2
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.855 kg |
| EAN: | 6935364089689 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
| Obsah balení: | 1 x TP-Link Archer AC1200 MU-MIMO VDSL/ADSL Wireless Modem Router, Black |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
