TP-Link Archer TBE550E Interní WLAN / Bluetooth 9300 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.11be
Maximální přenosová rychlost
9300 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Tři pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
Wi-Fi
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Standardy Wi-Fi
802.11b
Wi-Fi standard
Wi-Fi 7 (802.11be)
Vzhled
Interní
Ano
Komponent pro
PC
Anténa
Ano
Konstrukce antény
Externí
LED indikátory
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
120,8 mm
Šířka
95,2 mm
Výška
21,5 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
WLAN / Bluetooth
Technologie propojení
Bezdrátový
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 4895252507836 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 223 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 44 mm |
| Citlivost přijímače: | 6 GHz: 11ax HE20 MCS0: -94 dBm; 11be EHT320 MCS13: -44dBm; 5 GHz: 11ac VHT20 MCS0: -94 dBm; 11be EHT160 MCS13: -48dBm; 2.4 GHz: 11n HT20 MSC0: -95 dBm; 11be EHT40 MSC13: -56dBm |
| Certifikace: | FCC/CE/IC/NCC/JRF/VCCI/BSMI |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
