TP-Link Archer AX72 Pro bezdrátový router Gigabit Ethernet Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Černá
Kód: KILTPLROU0117
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Typ rozhraní ethernetu LAN
Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Síťové standardy
IEEE 802.11g
Přesměrování portu
Ano
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Statické směrování
Ano
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Zabudovaný FTP server
Ano
Mediální server
Ano
Server VPN
OpenVPN, PPTP
Podpora Samby (úložiště)
Ano
Aktivace portů
Ano
Sdílení USB
Ano
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Vlastnosti
Počet jader procesoru
2
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
1000 MHz
Příkon
Typ zdroje
DC
Vzhled
Typ produktu
Stolní/tyčový směrovač
Kontrolka
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
49,2 mm
Šířka
272,5 mm
Hloubka
147,2 mm
Údaje o balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Anténa
Počet antén
6
Typ antény
3x3
Konstrukce antény
Externí
Bezpečnost
Rodičovský zámek
Ano
Přístup pro hosty
Ano
Zabezpečení firewallem
SPI Firewall
Podpora DMZ
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Stateful Packet Inspection (SPI)
Ano
Překlad síťové adresy (NAT)
Ano
Firewall
Ano
Prevence útoku DoS
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
5
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
1
USB port
Ano
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
AC adaptér
Ano
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Včetně antény
Ano
Funkce managementu
Tlačítko reset
Ano
QoS
Ano
WPS tlačítko
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt spotřebiče - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
WAN připojení
Typ připojení WAN
RJ-45
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ne
Slot na SIM kartu
Ne
DSL WAN
Ne
Ethernet WAN
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
4804 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
574 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
4804 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Vysoký výkon
Ano
Protokoly
DHCP server
Ano
DHCP klient
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.58 kg |
| EAN: | 4897098686775 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 326 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
| Podpora VPN: | OpenVPN, PPTP |
| Funkčnost NAT: | Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Virtual Server |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
