Tlakový kávovar DeLonghi Rivelia EXAM440.55.g 1,4 l
Kód: AGDDLOEXP0327
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Příkon
1450 W
Třída energetické účinnosti
A
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,7 kg
Šířka
245 mm
Výška
385 mm
Hloubka
430 mm
Výkon
Typ náplně
Mletá káva
Kapacita v šálcích
12 hrnků
Kapacita mlýnku
250 g
Typ kávovaru
Plně automatické
Nastavitelný mlýnek
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Vestavěný mlýnek
Ano
Maximální provozní tlak
19 bar
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Dva šálky najednou
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Objem zásobníku vody
1,4 l
Systém na horkou vodu
Ano
Typ mlýnku
Nerezová bruska
Počet mlýnků
1 kusů
Ergonomie
Protiskluzové nožky
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Typ displeje
TFT
Senzor prázdné nádrže
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Délka šňůry
1,5 m
Indikátor hladiny vody v odkapávacím tácu
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Základní materiál
Kov, Plast
Bezkabelový
Ne
Název barvy
Pebble Grey
Úložný prostor pro kabel
Ano
Barva
Šedá
Vestavěný displej
Ano
Úhlopříčka displeje
8,89 cm (3.5")
Nastavitelná nádobka na odkapávání
Ano
Funkce a programy vaření
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava lunga
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava americana
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava kávy espresso macchiato
Ano
Příprava latte
Ano
Příprava horkých a studených nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.225 kg |
| EAN: | 8004399026636 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
