Tlaková myčka Karcher K 3 Power Control Home
Kód: NELKARMCI0089
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba
1600 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Vzhled
Teleskopické držadlo
Ano
Vodní filtr
Ano
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Barva
Černá
Hose length
7 m
Napájecí zdroj
Elektrický
Konektor 1
3/4"
Délka hadice
5 m
Otočná kolečka
Ano
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Systém Quick Connect
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,4 kg
Výška
677 mm
Hmotnost včetně balení
7,6 kg
Šířka
280 mm
Hloubka
297 mm
Výkon
Maximální průtok
380 l/h
Maximální teplota vody
40 °C
Maximální plošný výkon
25 m²/h
Maximální provozní tlak
120 bar
Obsah balení
Včetně stříkací pistole
Ano
Čisticí kapalina
Ano
Pružná hadice
Ano
Množství
1
Nástavec v ceně
Ano
Včetně přívodní trysky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.66 kg |
| EAN: | 4054278786575 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
