Therabody Theraface Depuffing Wand masírovací stroj Obličej Bílá
Kód: FIRTHBMAS0067
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná intenzita
Ano
Typy masáže
Perkusní masáž
Správné použití
Obličej
Jednoduché používání
Ano
Barva
Bílá
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Životnost baterie
38 min
Bezkabelový
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
152,4 mm
Hloubka
38,1 mm
Hmotnost
112 g
Obsah balení
Včetně napájecího adaptéru
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 840295408750 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
