Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve Single Velikost M
Kód: FIRTHBMAS0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba provozu
45 min
Typ zdroje
Baterie
Vyměnitelná baterie
Ano
Hmotnost a rozměry
Rozměry baterie
47 x 52 x 11 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Materiál
Polyester
Správné použití
Ruce
Typy masáže
Kompresní masáž
Typ ovládání
Tlačítko
Barva
Černá
Voděodolný
Ano
Počet rychlostí vibrace
3
Lze prát v pračce
Ano
Obvod bicepsu
27 - 34 cm
Velikost (S/M/L)
M
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typu C
Kohoutek v ceně
Ano
Adaptér zástrčky
Ano
Kazetové úložné pouzdro
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo rány.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 810036057875 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 251 mm |
| Šířka balení: | 169 mm |
| Délka balení: | 52 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
