Termoelektrický chladič ADLER AD 8088 Černá
Kód: AGDADLLOW0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita
28 l
Klimatická třída
N (normální)
Hlučnost
35 dB
Termoelektrické chlazení
Ano
Příkon
Třída energetické účinnosti
E
Frekvence
50 / 60 Hz
Příkon
65 W
Typ zdroje
AC
Vstupní střídavé napětí
100-240 V
Roční spotřeba energie
75 kWh
Napájecí zdroj
Elektrický
Vzhled
Skleněný stojan
Ano
LED světlo
Ano
Přenosný
Ano
Barva
Černá
Držadlo
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
471 mm
Výška
450 mm
Hmotnost
12,7 kg
Hloubka
380 mm
Údaje o balení
Výška balení
490 mm
Šířka balení
510 mm
Hmotnost včetně balení
14,1 kg
Hloubka balení
430 mm
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 5905575905611 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
