Tenda Nova MW6 Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Bílá 2
Kód: KILTDAROU0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zabezpečení firewallem
Forbid UDP flood attack, Forbid TCP flood attack, Forbid flood attack
Přesměrování portu
Ano
Vzhled
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Typ produktu
Stolní router
Barva
Bílá
Tlačítko reset
Ano
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Hmotnost a rozměry
Hloubka
100 mm
Šířka balení
357 mm
Hmotnost včetně balení
2,05 kg
Hloubka balení
175 mm
Šířka
100 mm
Výška
100 mm
Hmotnost
410 g
Výška balení
115 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Možnosti připojení
Ethernet WAN
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Obsah balení
Počet přiložených produtků
3 kusů
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85176990
Vlastnosti bezdrátové sítě
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
300 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
802.11g
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
867 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Síťové standardy
IEEE 802.3ab
Přístup pro hosty
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
867 Mbit/s
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Protokoly
DHCP server
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
DHCP klient
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.532 kg |
| EAN: | 6932849427561 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 152 mm |
| Certifikace: | FCC, EAC, IC |
| Podpora VPN: | IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
