Tenda EX3-3 Systém mesh Wi-Fi Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Bílá 1 Vnitřní
Kód: KILTDAR4G0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie MU-MIMO
Ano
Funkce rodičovské kontroly
Týdenní/měsíční hlášení
Rodičovský zámek
Ano
MIMO
Ano
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Příkon
Výstupní napětí adaptétu
12 V
Výstupní proud adaptéru
1 A
Vstupní napětí adaptéru
100 - 240 V
Vstupní frekvence adaptéru
50/60 Hz
Vzhled
Tlačítko reset
Ano
Typ antény
Vnitřní
LED indikátory
Systém
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Barva
Bílá
Typ produktu
Síťový systém
Počet antén
2
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Hmotnost a rozměry
Výška
93 mm
Hloubka
90 mm
Šířka
90 mm
Možnosti připojení
Ethernet WAN
Ano
Napájecí konektor
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Počet přiložených produtků
3 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení působení vody nebo vlhkosti.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Statická IP adresa
Ano
Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE)
Ano
Dynamická IP adresa
Ano
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Síťové standardy
IEEE 802.11n
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
300 Mbit/s
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
1201 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
1201 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Šifrování/zabezpečení
WPA3
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Protokoly
DHCP klient
Ano
DHCP server
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.195 kg |
| EAN: | 6932849425574 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
| Certifikace: | CE, FCC. RoHS |
| Podpora VPN: | IPsec Pass Through PPTP Pass Through L2TP Pass Through PPTP VPN Server PPTP VPN Client L2TP VPN Client |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
