Teleskopický odsavač par MAAN Corona Bis 60 635 m3/h, černý
Kód: AGDMA2OKA0041
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Třída účinnosti osvětlení
B
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Roční spotřeba energie
53 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Motor dodáván
Ano
Výkon topného tělesa
10 W
Počet žárovek
1 žárovek
Poloha osvětlení
Zpět
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Barva
Černá
Typ ovládání
Mechanické
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Údaje o balení
Typ balení
Karton
Množství
1
Uživatelská příručka
Ano
Záruční list
Ano
Výkon
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost (nízká rychlost)
48 dB
Maximální výkon odsávání
635 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
68 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Počet rychlostí
3
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.05 kg |
| EAN: | 5901703828395 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 645 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
