Teleskopická mobilní rampa
Kód: DIWSU2WOA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Materiál
Hliník
Bezpečné pro použití
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Jednoduchá aplikace
Ano
Teleskopický
Ano
Vhodné pro venkovní prostředí
Ano
Protiskluzová základna
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
100 mm
Hmotnost
7,2 kg
Délka
970 mm
Prodloužená délka
210 cm
Maximální zatížení
180 kg
Údaje o balení
Množství (vnitřní karton)
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Směs |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 4250629322724 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 990 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
