Teleskopická kapota MAAN Corona 2 G 50 Černá
Kód: AGDMA2OKA0129
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
35 kWh
Vzhled
Základní materiál
Ocel
Barva
Černá
Povrchová úprava
Lak/satin
Typ ovládání
Knoflíky
Motor dodáván
Ano
Poloha osvětlení
Zpět
Počet žárovek
1 žárovek
Filtr barev
Černá
Typ filtru mastnoty
Hliník / karbon (volitelně)
Hmotnost a rozměry
Šířka
496 mm
Výška
182 mm
Průměr odtoku
120 mm
Hloubka
304 mm
Údaje o balení
Množství
1
Uživatelská příručka
Ano
Záruční list
Ano
Typ balení
Karton
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
310 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
63 dB
Třída účinnosti dynamiky kapalin
D
Hlučnost (nízká rychlost)
50 dB
Třída účinnosti osvětlení
A
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Umývatelný filtr
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5901703837786 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 545 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
| Model: | Vestavěný teleskopický odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
