Teka MWE FS20 G Černá Mikrovlnná trouba s grilem Pracovní deska 20 l 700 W
Kód: AGDTKAKMW0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Uchycení dveří
Levý
Doba časovače
95 min
Velikost otočného talíře
25,5 cm
Výkon trouby
700 W
Vnitřní kapacita
20 l
Barva dveří
Černá
Systém otevírání dvířek
Tahem
Výkon grilu
1000 W
Otočný talíř
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Časovač
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Barva
Černá
Typ produktu
Mikrovlnná trouba s grilem
Funkce a programy vaření
Funkce grilování
Ano
Počet varných programů
8
Automatické rozmrazování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 8434778029338 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 485 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
