Teka MW FS20 WH Mikrovlnná trouba 20 l 700 W Černá, Bílá
Kód: AGDTKAKMW0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Otočný talíř
Ano
Typ ovládání
Otočné
Velikost otočného talíře
25,5 cm
Vnitřní kapacita
20 l
Otevírání dveří
Boční otevírání
Výkon trouby
700 W
Umístění přístroje
Pracovní deska
Počet stupňů výkonu
5
Doba časovače
35 min
Typ časovače
Mechanický
Časovač
Ano
Vestavěný displej
Ne
Typ produktu
Samostatná mikrovlnná trouba
Barva
Bílá
Příkon
Spotřeba
700 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,7 kg
Výška
258,2 mm
Hloubka
357,5 mm
Šířka
439,5 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Do jednotky neumisťujte kovové předměty.
Funkce a programy vaření
Automatické rozmrazování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.2 kg |
| EAN: | 8434778029291 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 485 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
