Teka CNL 6415 Plus Polovestavěný (vytahovací) Nerezová ocel 385 m³/h A
Kód: AGDTKAOKA0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Třída energetické účinnosti
A
Roční spotřeba energie
26,7 kWh
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Nerezová ocel
Barva
Nerezová ocel
Kontrolní ventil
Ano
Počet motorů
1
Model
Polovestavěný (vytahovací)
Umístění výfuku
Vršek
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
18,4 cm
Šířka
600 mm
Hloubka
323 mm
Výkon
Intenzivní rychlost
Ano
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
C
Počet rychlostí
5
Třída účinnosti osvětlení
A
Hlučnost (vysoká rychlost)
64 dB
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
69 dB
Maximální výkon odsávání
385 m³/h
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Hlučnost
64 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
52 dB
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Osvětlení
Typ žárovky
LED
Poloha osvětlení
Zpět
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 8421152146200 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 645 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
