TEFAL ULTIMATE PURE FV9844E0 ŽEHLIČKA 3200 W
Kód: AGDTEFZEL0251
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Systém proti usazování
Ano
Bezkabelový
Ne
Délka šňůry
2,5 m
Kropení
Ano
Objem zásobníku vody
0,35 l
Velikost plnicího otvoru
Extra velké
Navrženo pro cestování
Ne
Model
Suché i parní žehlení
Nepřetržitá pára
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Stálý výstup páry
60 g/min
Materiál žehlicí plochy
Samočisticí žehlicí plocha z durilia
Parní ráz
250 g/min
Funkce parního rázu
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Variabilní nastavení páry
Ne
Špička pro přesné žehlení
Ano
Vertikální napařování
Ano
Stable heel rest
Ano
Barva
Černá
Příkon
Příkon
3200 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.24 kg |
| EAN: | 3121040071441 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
