Tefal Ultimate Power Pro FV9E50 Suché i parní žehlení Durilium AirGlide Autoclean soleplate 3200 W Černá, Měděná
Kód: AGDTEFZEL0282
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hvězdičkové hodnocení klouzavosti žehlicí plochy
5
Objem zásobníku vody
0,35 l
Počet nastavení
5
Napařovací špička SteamTip pro přesné žehlení těžko přístupných míst
Ano
Vertikální napařování
Ano
Typ regulace páry/teploty
Automatický
Typ nádrže na vodu
Vestavěný
Počet programů
5
Předvolené teploty
Ano
Špička pro přesné žehlení
Ano
Ustavičná difuze páry
Srdce
Typ ovládání
Knoflíky
Stálý výstup páry
85 g/min
Odnímatelný kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Parní ráz
300 g/min
Délka šňůry
2 m
Stable heel rest
Ano
Velikost plnicího otvoru
Extra velké
Automatické vypnutí
Ano
Hvězdičkové hodnocení odolnosti žehlicí plochy proti poškrábání
5
Variabilní nastavení páry
Ano
Materiál žehlicí plochy
Durilium AirGlide Autoclean soleplate
Kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Model
Suché i parní žehlení
Barva
Měď
Funkce parního rázu
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Příkon
Maximální výkon
3200 W
Příkon
3200 W
Hmotnost a rozměry
Výška
155 mm
Hloubka
320 mm
Šířka
152 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Indikátory
Viditelná hladina vody
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.41 kg |
| EAN: | 3121040089040 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
