Tefal QT2020 1,1 l 2170 W Černá, Měděná
Kód: AGDTEFZEL0242
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Variabilní nastavení páry
Ano
Počet nastavení
3
Délka šňůry
1,9 m
Objem zásobníku vody
1,1 l
Délka hadice
1,7 m
Příkon
Typ konektoru
Typ C
Příkon
2170 W
Hmotnost a rozměry
Výška
168 mm
Šířka
40 mm
Hmotnost
15 kg
Hloubka
40 mm
Údaje o balení
Šířka balení
395 mm
Výška balení
445 mm
Hloubka balení
595 mm
Hmotnost včetně balení
12,7 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.71 kg |
| EAN: | 3121040075203 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 455 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 595 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
