Tefal Express Protect SV9201E0 profesionální žehlička 2800 W 1,8 l Durilium AirGlide Autoclean soleplate Purpurová, Bílá
Kód: AGDTEFZEL0224
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální tlak páry
7,5 bar
Doba vyhřátí
2 min
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Vertikální napařování
Ano
Senzor prázdné nádrže
Ne
ECO mód
Ano
Barva
Purpurová
Materiál žehlicí plochy
Durilium AirGlide Autoclean soleplate
Příkon
2800 W
Kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Parní ráz
130 g/min
Stálý výstup páry
520 g/min
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Ustavičná difuze páry
Špička
Špička pro přesné žehlení
Ano
Objem zásobníku vody
1,8 l
Systém zamezující odkapávání
Ano
Uzamykání
Ano
Nepřetržité plnění
Ano
Kropení
Ne
Odnímatelný kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
294 mm
Šířka
243 mm
Hmotnost
1,3 kg
Hmotnost žehličky
1,3 kg
Údaje o balení
Šířka balení
285 mm
Výška balení
310 mm
Hmotnost včetně balení
4,59 kg
Hloubka balení
400 mm
Technické údaje
Hvězdičkové hodnocení odolnosti žehlicí plochy proti poškrábání
5
Délka kabelu
1,6 m
Další charakteristiky
Příkon
2800 W
Indikátory
Indikátor vodního kamene
Ano
Ergonomie
Ergonomické ovládání
Ne
Délka šňůry
1,7 m
Délka hadice
1,6 m
Automatický navíječ kabelu
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.54 kg |
| EAN: | 3121040077634 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 345 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 284 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
