Tefal Easy Fry Silence EY551HE0 fritovací hrnec Samostarný 5 l Samostatné Horkovzdušná fritéza Černá, Šedá, Nerezová ocel
Kód: AGDTEFFRY0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Počet programů
10
Kapacita
5 l
Funkce smažení
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Teplota (min)
40 °C
Funkce pečení
Ano
Teplota (max)
220 °C
Přednastavené programy
Ano
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Jednoduché čištění
Ano
Barva
Nerezová ocel
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Umístění přístroje
Samostatné
Nepřilnavý povrch
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,8 kg
Šířka
280 mm
Výška
395 mm
Hloubka
350 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
415 mm
Výška balení
380 mm
Hmotnost včetně balení
7,3 kg
Šířka balení
380 mm
Indikátory
Typ displeje
LCD
Vestavěný displej
Ano
Logistická data
Množství na kontejner (20stopový)
350 kusů
Množství na vrstvu
6 kusů
Počet kusů v balení
1 kusů
Počet na paletě
30 kusů
Množství na kontejner (40stopový)
750 kusů
Počet vrstev na paletě
5 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 3045387293772 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
