Techly ITP9-FLU-0305 síťový kabel Šedá 305 m Cat6 U/UTP (UTP)
Kód: KGWTHLSIC0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka kabelu
305 m
Frekvence pohybové interpolace
250 MHz
Konektor 2
Ne
Pohlaví konektoru 1
Ne
Konektor 1
Ne
AWG (velikost drátu)
24
Třída požární odolnosti kabelů
Eca
Barva
Šedá
Pohlaví konektoru 2
Ne
Rychlost přenosu dat
1000 Mbit/s
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Standardní kabel
Cat6
Materiál vodiče
Mědí potažený hliník (CCA)
Typ vodiče
Lanované
Materiál izolační vrstvy
Polyvinylchlorid (PVC)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,3 kg
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Záruční doba
1 rok/roky
Další charakteristiky
Vstupní impedance
100 ohm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 9.9 kg |
| EAN: | 8054529022571 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
