Techly ITP8-RIS-0305LO síťový kabel Černá 305 m Cat5e F/UTP (FTP)
Kód: KGWTHLSIC0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pohlaví konektoru 2
Ne
Standardní kabel
Cat5e
Frekvence pohybové interpolace
100 MHz
Materiál vodiče
Mědí potažený hliník (CCA)
Konektor 1
Ne
Třída požární odolnosti kabelů
Eca
Pohlaví konektoru 1
Ne
Délka kabelu
305 m
Barva
Černá
AWG (velikost drátu)
24
Rychlost přenosu dat
1000 Mbit/s
Stínění kabelu
F/UTP (FTP)
Třída kabelu
E
Materiál izolační vrstvy
Polyvinylchlorid (PVC)
Technologie kabeláže
10/100/1000Base-T(X)
Typ vodiče
Pevný
Konektor 2
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
7,67 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Záruční doba
1 rok/roky
Certifikáty shody
CE
Další charakteristiky
Vstupní impedance
100 ohm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 8054529029167 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 405 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
