Techly ITP6-CCA-305-GY síťový kabel Šedá 305 m Cat6 U/UTP (UTP)
Kód: KGWTHLSIC0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka kabelu
305 m
Konektor 1
Ne
Plug and Play
Ano
Typ vodiče
Pevný
Konektor 2
Ne
Pohlaví konektoru 2
Ne
Materiál izolační vrstvy
Polyvinylchlorid (PVC)
Pohlaví konektoru 1
Ne
Barva
Šedá
Materiál vodiče
Mědí potažený hliník (CCA)
Frekvence pohybové interpolace
250 MHz
Třída požární odolnosti kabelů
Eca
Standardní kabel
Cat6
AWG (velikost drátu)
23
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,66 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Záruční doba
1 rok/roky
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8054529022823 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
