Techly ITP6-305-BL síťový kabel Modrá 305 m Cat6 U/UTP (UTP)
Kód: KGWTHLSIC0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka kabelu
305 m
Konektor 1
Ne
Standardní kabel
Cat6
AWG (velikost drátu)
23
Barva
Modrá
Konektor 2
Ne
Pohlaví konektoru 1
Ne
Materiál izolační vrstvy
Polyvinylchlorid (PVC)
Typ vodiče
Pevný
Frekvence pohybové interpolace
250 MHz
Pohlaví konektoru 2
Ne
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,1 kg
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ balení
Krabice
Bezpečnostní upozornění
Varování
Postupujte podle pokynů výrobce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8054529025619 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
