Techly IDATA HDMI-WL55 AV prodlužovačka AV vysílač a přijímač Černá
Kód: KVVTHLEVO0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Model
AV vysílač a přijímač
Maximální rozlišení
1920 x 1080 px
Zobrazovací formát
1080p
Impedance
100 ohm
Šířka pásma
165 MHz
Verze HDCP
1.2
HDCP
Ano
Maximální rychlost obnovy
60 Hz
Maximální přenosová vzdálenost
50 m
Příkon
Typ zdroje
DC
Provozní napětí (vysílač)
12 V
Provozní napětí (přijímač)
12 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
72 mm
Hmotnost
679 g
Výška
22 mm
Šířka
120 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
2 kusů
Technické údaje
Podpora zvuku
Ano
Certifikáty shody
CE
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ano
Počet výstupů HDMI
1
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
HDMI vstup
1
Verze HDMI
1.3
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-5 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 90%
Obsah balení
Návod na použití
Ano
AC adaptér
Ano
Dodavatelské údaje
Kód dodavatele
365634
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8059018365634 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, RoHS |
| Obsah balení: | 1x HDMI transmitter 1x HDMI Receiver |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
