Techly IDATA DP-KVM2 konzolový (KVM) přepínač Černá
Kód: KVVTHLPRZ0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výstupní proud
2 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Vstupní napětí
100 - 240 V
Výstupní napětí
5 V
Vzhled
Barva
Černá
Instalace do racku
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,01 kg
Další charakteristiky
Podpora zvuku
Ano
Možnosti připojení
Počet počítačů
2
Typ portu klávesnice
USB
Audio připojení
Ano
Verze DisplayPortu
1.2
Typ portu myši
USB
Typ videoportu
DisplayPort
Počet mikrofonních vstupů
1
Počet portů USB 2.0 Typ A
4
Konektor USB
USB Typ-A
USB hub
Ano
Počet připojení DisplayPorts
6
Napájecí konektor
Ano
Výkon
Rychlost přenosu dat (max)
21,6 Gbit/s
Typ HD rozlišení
4K Ultra HD
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Návod na použití
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85176200
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Certifikáty shody
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8051128101928 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
