Techly ICTB9801TB klávesnice Univerzální RF bezdrátové + Bluetooth QWERTY Americká angličtina Černá
Kód: PERTHLKLA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Typ baterií klávesnice
Zabudovaná baterie
Kapacita baterie
1000 mAh
Typ baterie
Lithium
Vzhled
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Nastavitelná výška klávesnice
Ano
Podsvícení
Ano
Barva
Černá
Typ podsvětlení
RGB LED
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Nastavitelné podsvícení
Ano
Styl klávesnice
Přímý
LED indikátory
Ano
Klávesnice
Jazyk klávesnice
Americká angličtina
Technologie propojení
Bezdrátový
Počet kláves na klávesnici
90
Rozhraní zařízení
RF bezdrátové + Bluetooth
Formát klávesnice
Mini
Doporučené použití
Univerzální
Multimediální klávesy
Ano
Numerické klávesy
Ne
Frekvenční pásmo
2.4 GHz
Rozvržení klávesnice
QWERTY
Polohovací zařízení
Touchpad + tlačítka myši
Spínače klávesnice
Nůžkový spínač
Hmotnost a rozměry
Rozměry klávesnice (š x h x v)
365 x 133 x 14 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Podporované mobilní operační systémy
Android
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Mac
Ano
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
549 g
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Přijímač
Ano
Návod na použití
Ano
Rozhraní bezdrátového přijímače
USB Typ-A
Typ přijímače
Nano přijímač
Myš
Obsahuje myš
Ne
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Certifikáty shody
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8059018365375 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 142 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
