Techly ICA-TR3SL Držák na signage displej 177,8 cm (70") Stříbrná
Kód: LFDTHLOBU0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Stříbrná
Model
Přenosný plochý stojan na podlahu
Funkce ochrany proti krádeži
Ne
Základní typ
Podlahová deska
Hmotnost a rozměry
Výška
1900 mm
Šířka
800 mm
Hmotnost
27,3 kg
Šířka střední police
42 cm
Hloubka střední police
35 cm
Hloubka
500 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Záruční doba
1 rok/roky
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Montážní sada
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85299097
Ergonomie
Typ nastavitelnosti výšky
Manuální
Zabudovaná vodováha
Ne
Počet koleček
4 kolo/kola
Kola
Ano
Úhel rotace
90°
Teleskopický
Ano
Nastavení výšky
Ano
Vylepšená správa kabelů
Ano
Rozsah nastavení výšky
1370 - 1900 mm
Nastavení sklonu
Ne
Uzamykatelná kola
Ano
Počet polic, které jsou součástí
1
Uchycení
Počet podporovaných displejů
1
Maximální nosnost
40 kg
Maximální velikost obrazovky
177,8 cm (70")
Rozhraní upevnění panelu
400 x 300
Minimální velikost obrazovky
94 cm (37")
Způsob uchycení
Podlaha
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
600 x 400 mm
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
200 x 400 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| EAN: | 8051128108903 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1150 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
