Techly ICA-TR31 Držák na signage displej 3,05 m (120") Černá
Kód: LFDTHLOBU0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Model
Přenosný plochý stojan na podlahu
Funkce ochrany proti krádeži
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
1330 mm
Hloubka
660 mm
Hmotnost
47,2 kg
Výška
1820 mm
Technické údaje
Záruční doba
1 rok/roky
Obsah balení
Množství
1
Návod na použití
Ano
Montážní sada
Ano
Ergonomie
Počet polic, které jsou součástí
1
Kola
Ano
Počet koleček
4 kolo/kola
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální zatížení rámu.
Uchycení
Rozhraní upevnění panelu
1200 x 600
Maximální nosnost
150 kg
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
1200 x 600 mm
Maximální velikost obrazovky
3,05 m (120")
Minimální velikost obrazovky
139,7 cm (55")
Počet podporovaných displejů
1
Způsob uchycení
Podlaha
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 25.5 kg |
| EAN: | 8051128105582 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1600 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
