Techly ICA-TR18SAM Držák na TV 165,1 cm (65") vlašský ořech
Kód: TVATHLUCH0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
vlašský ořech
Funkce ochrany proti krádeži
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,55 kg
Šířka
873 mm
Hloubka
420 mm
Výška
1385 mm
Technické údaje
Záruční doba
1 rok/roky
Další charakteristiky
Množství
1
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Návod na použití
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85299097
Ergonomie
Vhodné pro zakřivenou obrazovku
Ne
Úhel natočení
180°
Vylepšená správa kabelů
Ano
Zabudovaná vodováha
Ne
Rozsah otáčení
0 - 180°
Uchycení
Způsob uchycení
Podlaha
Rozhraní upevnění panelu
300 x 300
Počet podporovaných displejů
1
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
600 x 400 mm
Maximální nosnost
32 kg
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
200 x 200 mm
Minimální velikost obrazovky
114,3 cm (45")
Maximální velikost obrazovky
165,1 cm (65")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 5.96 kg |
| EAN: | 8051128105209 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 988 mm |
| Šířka balení: | 212 mm |
| Délka balení: | 148 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
