Techly I-CABINET-30DTY vozík a skříň pro nabíjení přenosných zařízení Volně stojící Bílá, Modrá
Kód: TABTHLLAD0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
LED indikátory
Výkon
Uzamykání
Ano
Počet podporovaných zařízení
30
Vyžaduje složení
Ne
Vzhled
Model
Volně stojící
Otočná kolečka
Ano
Barva
Modrá
Hmotnost a rozměry
Výška
1110 mm
Hloubka
640 mm
Šířka
700 mm
Hmotnost
100,8 kg
Technické údaje
Záruční doba
3 rok/roky
Certifikáty shody
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 93.1 kg |
| EAN: | 8051128108705 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 670 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 1080 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
