Taurus Classic Moments 6L Nerezová ocel
Kód: AGDTAUSZY0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Chlazený úchyt
Ano
Vhodné pro plotny
Keramický
Základní materiál
Nerezová ocel
Barva
Nerezová ocel
Víčko v ceně
Ano
Barva rukojeti
Černá
Ergonomický design
Ano
Vhodný do myčky
Ano
Celková kapacita
6 l
Kvalita držatel
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte pouze v souladu s návodem k použití.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 8414234880512 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
