Taurus Air Fry Digital Duo Dvojitý 9 l 2200 W Horkovzdušná fritéza Černá
Kód: AGDTAUFRY0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet programů
12
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Kapacita
9 l
Digitální časovač
Ano
Funkce pečení
Ano
Teplota (min)
50 °C
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Doba časovače
60 min
Příkon
Příkon
2200 W
Maximální příkon
2600 W
Vzhled
Barva
Černá
Vyjímatelná miska
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Typ konstrukce
Dvojitý
Typ ovládání
Dotyk
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.37 kg |
| EAN: | 8414234739803 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
