Taurus Air Fry 7S Wall HD Fritéza 1600 W 6,5 l
Kód: AGDTAUFRY0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Časovač
Ano
Teplota (min)
80 °C
Počet programů
8
Teplota (max)
200 °C
Kapacita
6,5 l
Typ produktu
Fritéza
Vzhled
Typ konstrukce
Samostarný
Umístění přístroje
Pracovní deska
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Černá
Bezpečnostní spínač
Ano
Úchyty
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Indikátory
Indikace teplotní připravenosti
Ano
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
HD
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je fritéza řádně uzemněna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.225 kg |
| EAN: | 8414234730015 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 389 mm |
| Šířka balení: | 435 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
