Tascam US-42B - MiniStudio-Series "Creator" - Zvukové rozhraní USB
Kód: IKLTSCINT0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Zvukové rozhraní
Minimální provozní teplota
5 °C
Maximální teplota
35°C
Příkon
Napájení z USB
Ano
Spotřeba elektrické energie
2,5 W
Zvuk
Odstup signálu od šumu
100 dB
Vzorkovací rychlost
44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz
Rozlišení zvukových bitů
16-bit / 24-bit
Hmotnost a rozměry
Hloubka
130 mm
Výška
40 mm
Hmotnost
500 g
Šířka
200 mm
Software
Podporované operační systémy Windows
Systém Windows 7 nebo novější
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 10.13 nebo novější
Kompatibilita s iOS
11 nebo později
Možnosti připojení
Slot pro zámek
Ano
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Vstupní konektor pro mikrofon 3,5 mm
1
Počet portů Micro-USB
1
Cinch audio výstupy
2
Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm)
2
Počet portů USB typu B
1
Výstup TRRS 1/8” (3,5 mm)
1
Obsah balení
Obsah balení
Audio rozhraní x 1
Barva
Barva
Grafit
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 4907034132928 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
