Tascam US-2X2HR nahrávací audio rozhraní
Kód: IKLTSCINT0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Audio vstup
2.2 kΩ
Formát
Desktop
Audio výstup
+20 dBu, 66 Ω
Typ produktu
Zvukové rozhraní
Příkon
Spotřeba elektrické energie
1,75 W
Napájecí zdroj
USB
Hmotnost a rozměry
Šířka
186 mm
Výška
65 mm
Hmotnost
1,1 kg
Hloubka
160 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Mac
Ano
Možnosti připojení
XLR Combo vstupy
2
USB verze
2.0
Počet portů USB
1
MIDI vstup
Ano
MIDI výstup
Ano
Počet analogových výstupů
1
Počet analogových vstupů
1
Rozhraní zařízení
USB
XLR vstupy
2
Mikrofonový předzesilovač
Vestavěný mikrofonní předzesilovač
Ano
Zisk mikrofonního předzesilovače
56 dB
AD/DA převodník
Podporované vzorkovací frekvence
192 kHz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 4907034132751 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 212 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
