Tascam Mixcast 4 - mixér pro nahrávání podcastů
Kód: NGLTSCKMI0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Směšovač zvuku
Úložná média
Podporovaná média
Flash karta
Kompatibilní paměťové karty
SDHC
Zvuk
Podporované formáty zvukových souborů
WAV
Vzorkovací rychlost
48 kHz
Bitová hloubka
24
Hmotnost a rozměry
Šířka
375 mm
Výška
71 mm
Hloubka
267 mm
Hmotnost
2,55 kg
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Systém Windows 10 nebo vyšší
Kompatibilita s iOS
Ano
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.15 Catalina
Technické údaje
Barva
Černá
Počet knoflíků (270°)
5
Počet padů
4
Možnosti připojení
Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm)
4
Vyvážené linkové výstupy TRS 1/4" (6,35 mm)
2
Vstup TRRS 1/8" (3,5 mm)
1
Bluetooth
Ano
Vstup TRS 1/4" (6,35 mm)
2
Počet konektorů USB 2.0
1
Výstup TRRS 1/8” (3,5 mm)
2
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
4
Obrazovka
Typ displeje
Dotykový displej
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.58 kg |
| EAN: | 4907034133444 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 320 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
