Tascam FR-AV4 - přenosný zvukový záznamník
Kód: REDTSCREP0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Minimální provozní teplota
0 °C
Typ produktu
Zvukový záznamník
Maximální teplota
40°C
Úložná média
Kompatibilní paměťové karty
MicroSDXC
Podporovaná média
Flash karta
Maximální vnitřní paměť
512 GB
Zvuk
Podporované formáty zvukových souborů
MP3
Zabudovaný mikrofon
Ne
Vzorkovací rychlost
48 kHz / 96 kHz / 192 kHz
Rozlišení zvukových bitů
24-bitů / 32-bitů
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
660 g
Výška
42 mm
Šířka
184 mm
Hloubka
130 mm
Technické údaje
Počet kanálů
6 kanály/kanálů
Barva
Černá
Maximální vstupní úroveň
1 dBV
Fantomové napájení
Ano
Software
Podporované operační systémy Mac
Mac OS Tahoe (26)
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Kompatibilita s iOS
16 nebo novější
Možnosti připojení
Konektor USB
USB typu C
3,5 mm jack výstup
2
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Konektor 3,5 mm
2
XLR Combo vstupy
4
Rozhraní
USB
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
4,83 cm (1.9")
Barevný displej
Ano
Typ displeje
LCD
Vestavěný displej
Ano
Baterie
USB Power Delivery
Ano
Počet baterií
4
Spotřeba elektrické energie
5,4 W
Kompatibilní velikosti baterie
AA
Obsah balení
Obsah balení
Záznamník x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 4907034135646 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
