Tascam FR-AV2 - přenosný zvukový záznamník
Kód: REDTSCREP0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální teplota
40°C
Typ produktu
Zvukový záznamník
Minimální provozní teplota
0 °C
Úložná média
Maximální vnitřní paměť
512 GB
Podporovaná média
Flash karta
Kompatibilní paměťové karty
MicroSDHC
Zvuk
Rozlišení zvukových bitů
24-bitů / 32-bitů
Podporované formáty zvukových souborů
WAV
Zabudovaný mikrofon
Ne
Vzorkovací rychlost
48 kHz / 96 kHz / 192 kHz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
195 g
Šířka
99 mm
Výška
80,4 mm
Hloubka
40,3 mm
Technické údaje
Fantomové napájení
Ano
Maximální vstupní úroveň
1 dBV
Barva
Černá
Počet kanálů
2 kanály/kanálů
Software
Kompatibilita s Android
11 nebo novější
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 14.0 Sonoma
Kompatibilita s iOS
16 nebo novější
Možnosti připojení
3,5 mm jack výstup
1
Konektor 3,5 mm
2
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Rozhraní
USB
XLR Combo vstupy
2
Konektor USB
USB typu C
Obrazovka
Barevný displej
Ano
Úhlopříčka displeje
5 cm (2")
Typ displeje
LCD
Vestavěný displej
Ano
Baterie
Kompatibilní velikosti baterie
AA
Počet baterií
3
USB Power Delivery
Ano
Spotřeba elektrické energie
3,8 W
Obsah balení
Obsah balení
Záznamník x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4907034135202 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 65 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
