TACENS VALEO V 900M 900W DC-DC, ATX 3.1 PCIe 5.1
Kód: ZDLTACOBU0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální výstupní proud (+12 V)
67 A
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,3 A
Vstupní střídavé napětí
200 - 240 V
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
2,5 A
Celkový příkon
900 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
47 - 63 Hz
Osvědčení
Certifikace RoHS
Ano
Vzhled
Průměr větráku
14 cm
Typ kabeláže
Modulární
Typ chlazení
Aktivní
Efektivita
87%
Bezpečnostní spínač
Ano
Osvětlení
Ne
Bezpečnostní prvky
OCP,OVP,OPP,OTP,OLP,NLO,PFP,UVP,SCP,TCP
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
85 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
160 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
2
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
3
Celkový počet SATA konektorů
5
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
3
Počet napájecích konektorů 12VHPWR (12V - 2x6 pinů)
1
Výkon
Účel
PC
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Silver
Formát PSU
ATX
ATX verze
3.1
Hlučnost
12 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.18 kg |
| EAN: | 8435693112648 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 205 mm |
| Šířka balení: | 258 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
