TACENS VALEO V 800M 800W DC-DC, ATX 3.1 PCIe 5.1
Kód: ZDLTACOBU0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální výstupní proud (+12 V)
59 A
Vstupní proud
8 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
2,5 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Celkový příkon
800 W
Vstupní střídavé napětí
200 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
47 - 60 Hz
Osvědčení
Certifikace RoHS
Ano
Vzhled
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku
14 cm
Typ chlazení
Aktivní
Typ kabeláže
Modulární
Efektivita
87%
Bezpečnostní prvky
OCP,OVP,OPP,OTP,OLP,NLO,PFP,UVP,SCP,TCP
Osvětlení
Ne
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
160 mm
Šířka
150 mm
Výška
85 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
2
Počet napájecích konektorů SATA
5
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
3
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
3
Výkon
Hlučnost
12 dB
Formát PSU
ATX
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Silver
ATX verze
3.1
Účel
PC
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.17 kg |
| EAN: | 8435693112624 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 207 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
