SYTA MICHA Chef Venison with cranberry and pumpkin seeds - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPSMHKAS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hmotnost
9 kg
Další funkce
Bez lepku
Bezlepkový
Ano
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Hlavní příchuť
Zvěřina
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Řada
SYTA MICHA Chef
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
2,9%
Bílkoviny
27%
Obsažená vlhkost
10%
Hrubý popel
8,8%
Obsah tuku
21%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.1 kg |
| EAN: | 5905108734763 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 342 mm |
| Šířka balení: | 40 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
