SYTA MICHA Chef Salmon, parsnip and strawberry - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPSMHKAS0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Bez sóji
Ano
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez obilovin
Bezlepkový
Ano
Hlavní příchuť
Ryby
Hmotnost
9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Bez cukru
Ano
Řada
SYTA MICHA Chef
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
26%
Obsažená vlhkost
10%
Hrubá vláknina
1,8%
Hrubý popel
10,1%
Obsah tuku
16%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.094 kg |
| EAN: | 5905108734817 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 138 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
