SYTA MICHA Chef Rabbit, lamb with pumpkin and pineapple - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPSMHKAS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Suché krmivo
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezlepkový
Ano
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Hmotnost
9 kg
Typ balení
Taška
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez sóji
Ano
Hlavní příchuť
Králík
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Další funkce
Bez lepku
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Řada
SYTA MICHA Chef
Kategorie
Pro vašeho psa
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
2,4%
Bílkoviny
29%
Obsah tuku
15%
Hrubý popel
10,5%
Obsažená vlhkost
10%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.134 kg |
| EAN: | 5905108734725 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
