SYTA MICHA Chef Puppy Rabbit, turkey, banana and zucchini - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPSMHKAS0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezlepkový
Ano
Forma dávkování
Pevný
Řada
SYTA MICHA Chef
Hlavní příchuť
Králík
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Stáří zvířete
Junior
Bez sóji
Ano
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hmotnost
9 kg
Další funkce
Bez obilovin
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Bez cukru
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
28%
Obsažená vlhkost
10%
Hrubá vláknina
2,2%
Obsah tuku
14%
Hrubý popel
9,6%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.084 kg |
| EAN: | 5905108734855 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
